Usługi

Tworzymy systemy grzewcze!

Eksperci i inżynierowie z BVF Polska nie zajmują się jedynie sprzedażą produktów, ale raczej tworzą systemy. W trakcie przygotowania oferty zwracają oni uwagę zarówno na materiały konstrukcyjne, chrakterystykę obiektu, jak i stan izolacji termicznej. W jednym obiekcie można zastosować kompleksowe rozwiązania grzewcze oparte o różne grupy produktów BVF.

 

Dlaczego właśnie filmy grzewcze CALEO są jednym z pierwszych wyborów renowatorów i konstruktorów budowlanych?

Ponieważ oferuje to, czego potrzebujesz. Dom lub mieszkanie to nie tylko budynek z zapotrzebowaniem na ciepło, ale raczej dom, gdzie Ty i twoja rodzina jesteście razem. To miejsce, które jest stworzone i wykonane zgodnie z twoim gustem. Bezpieczeństwo, komfort, cisza i czystość stają się bardzo ważne. System Caleo oferuje Ci to wszystko na najwyższym poziomie.

 

Dzieki ogrzewaniu Caleo można uzyskać również znaczne korzyści ekonomiczne. Cena instalacji, oraz właściwego użytkowania jest bardzo korzystna w stosunku do tradycyjnych metod ogrzewania. Ponadto system ogrzewania Caleo może być połączony z odnawialnymi źródłami energii, zarówno na etapie instalacji lub poźniej.

Dostosowujemy nasze usługi, produkty i systemy dokładnie do Twoich potrzeb.
 

Bezpłatny projekt i oferta

Nasi eksperci przygotują optymalną ofertę systemów grzewczych bezpłatnie i w krótkim terminie.

 

Zapytaj o naszą ofertę tutaj (w przygotowaniu)


 

Kompletna instalacja naszych systemów grzewczych na terenie całego kraju

Certyfikowani instalatorzy BVF Polska podejmą się instalcji w dowolnym punkcie kraju w ciągu kilku dni roboczych licząc od złożenia zamówienia. Czas potrzebny na realizację naszych systemów grzewczych jest bardzo krótki, może to być 1 dzień roboczy dla 100-120 m2.

 

Tworzenie profesjonalnej bazy dla ogrzewania podłogowego

Dzięki ścisłej współpracy między BVF i Baumit – w ramach nowej usługi, eksperci Baumit przygotowali najbardziej odpowiednią podstawę (beton grzewczy Estrich) dla systemów grzewczych Caleo.
Warto przeanalizować w sposób kompleksowy już w fazie projektowania,  stosunek między planowaną mocą ogrzewania i materiałami budowlanymi. Gdy tworzy sie bazę, zarówno jakość jak i grubość materiału powinna być dostosowana do zapotrzebowania energetycznego danego budynku.

 

Wsparcie posprzedażne

Nasz system wsparcia technicznego jest do Państwa dyspozycji. Odpowiedzi na pytania i porady można uzyskać zarówno na miejscu - w salonie sprzedaży, w trakcie realizacji inwestycji, jak również w trakcie dokonywania późniejszych ustawień czy podczas optymalizacji warunków pracy.


Energia odnawialna

Możemy zaoferować znaczące korzyści, dzięki zastosowaniu energii płynącej z systemów pozyskiwania energii odnawilanej - np systemu słonecznego. Nasi eksperci z przyjemnością obliczą roczne zapotrzebowanie na energię w budynku oraz wymaganą moc wyjściową paneli fotowoltanicznych.